APARTAMENTAI SU BURBULINE VONIA

Smaragdinis Kambarys

Patirkite prabanga alsuojančius jacuzzi malonumus „bronziniame kambaryje“. Šie apartamentai tinka jaukiam vakaro praleidimui ir atsipalaidavimui. Pasilepinkite didžiulėje burbulinėje vonioje. Šviesų ir muzikos pagalba susikurkite jums patinkančią nuotaiką bei atmosferą.


Skaityti Daugiau

SMARAGDINIO KAMBARIO

Privalumai

Kambario plotas 21 m2

Jacuzzi vonia

Virtuvė

Dvivietė lova

Rankšluosčiai

Chalatai

Plaukų džiovintuvas

Didelis veidrodis

Drabužių spinta

Šaldytuvas

Užuolaidos / Žaliuzės

Plačiaekranis televizorius

Kabelinė televizija

Nemokamas internetas

Leidžiami gyvūnai

KAMBARYS SU JACUZZI

Apie Apartamentus

Apsistoję šiuose apartamentuose su burbuline vonia galėsite rinktis iš kelių apšvietimų – raudonas, mėlynas, žalias, violetinis. Subėrus atpalaiduojančios vonios druskos belieka tik atsipalaiduoti burbuline vonia ir pamiršti visus slegiančius dienos rūpesčius.

Naktį pailsėję patogioje karališko dydžio lovoje, rytinę saulę pasitikite su šviežiu, garuojančiu kavos puodeliu terasoje. Jūsų patogumui apartamentuose puikiai veikia Wi-Fi bevielis ryšys.

Apartamentai yra įsikūrę „Helios city“ pastate, miesto centre, kuriame taip pat yra keletas restoranų kiekvieno skoniui, maisto prekių parduotuvė, grožio salonas, bankas bei vaistinė.

Ant namo stogo yra įrengta aptverta žaidimų aikštelė, kurioje yra sūpynės, laipiojimo siena bei krepšinio aikštelė.

Už kelių šimtų metrų rasite „Forum Cinemas“ kino teatrą bei „Domino teatrą“.

Išvystyta infrastruktūra suteikia galimybę aplankyti Vilniaus centrą, bei senamiestį tiek pėsčiomis, tiek visuomeniniu transportu.

BRONZINIS KAMBARYS

Apsistokite