SIDABRINIS KAMBARYS

Pasimėgaukite spa teikiamais malonumais apsistoję „sidabriniame kambaryje“. Čia rasite viską ko gali prireikti maloniam ir patogiam poilsiui. Palepinkite save maloniai kvepiančia vonios druska burbulų vonioje besiklausydami savo mėgstamos muzikos. Atsipalaiduokite ir pamirškite visus slegiančius rūpesčius.

Šie apartamentai – puikus pasirinkimas ilgesnei viešnagei. Apartamentuose yra jauki virtuvėlė sujungta su svetaine, kurioje galėsite stebėti savo mėgstamas laidas ar filmus. Virtuvėje rasite visas būtiniausias priemones bei įrenginius. Jūsų patogumui apartamentuose puikiai veikia Wi-Fi.

Rytą pasitikite su puodeliu kavos patogiai įsitaisę terasoje iš kurios atsiveria miesto vaizdas. Apartamentai yra įsikūrę „Helios city“ pastate, miesto centre, kuriame taip pat yra keletas restoranų kiekvieno skoniui, maisto prekių parduotuvė, grožio salonas, bankas bei vaistinė. Ant namo stogo yra įrengta aptverta žaidimų aikštelė, kurioje yra sūpynės, laipiojimo siena bei krepšinio aikštelė. Už kelių šimtų metrų rasite „Forum Cinemas“ kino teatrą bei „Domino teatrą“. Išvystyta infrastruktūra suteikia galimybę aplankyti Vilniaus centrą, bei senamiestį tiek pėsčiomis, tiek visuomeniniu transportu.

Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa
Person

2 person

Beds

1 beds

Air Condition

Air condition

Wifi

Wifi

Cable T.V.

Cable T.V.

RATES

Paros kaina - nuo 60€ iki 80€
Pora valandų - nuo 30€ iki 50€
Savaitė nuo - 320€