BRONZINIS KAMBARYS

Patirkite prabanga alsuojančius spa malonumus „bronziniame kambaryje“. Pasilepinkite didžiulėje burbulų vonioje. Šviesų ir muzikos pagalba susikurkite jums patinkančią nuotaiką bei atmosferą. Galite rinktis iš kelių apšvietimų – raudonas, mėlynas, žalias, violetinis. Subėrus atpalaiduojančios vonios druskos belieka tik atsipalaiduoti ir pamiršti visus slegiančius dienos rūpesčius.

Naktį pailsėję patogioje karališko dydžio lovoje, rytinę saulę pasitikite su šviežiu, garuojančiu kavos puodeliu terasoje. Jūsų patogumui apartamentuose puikiai veikia Wi-Fi.

Apartamentai yra įsikūrę „Helios city“ pastate, miesto centre, kuriame taip pat yra keletas restoranų kiekvieno skoniui, maisto prekių parduotuvė, grožio salonas, bankas bei vaistinė. Ant namo stogo yra įrengta aptverta žaidimų aikštelė, kurioje yra sūpynės, laipiojimo siena bei krepšinio aikštelė. Už kelių šimtų metrų rasite „Forum Cinemas“ kino teatrą bei „Domino teatrą“. Išvystyta infrastruktūra suteikia galimybę aplankyti Vilniaus centrą, bei senamiestį tiek pėsčiomis, tiek visuomeniniu transportu.

Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa
Person

2 person

Air Condition

Air condition

Wifi

Wifi

Cable T.V.

Cable T.V.

Extent

Papildomi

RATES

Paros kaina - nuo 65€ iki 80€
Pora valandų - nuo 35€ iki 50€
Savaitė nuo - 350€