AUKSINIS KAMBARYS

Pajuskite egzotiškus malonumus „auksiniame kambaryje“. Jauki šilta atmosfera privers pasijusti tikru karaliumi ar karaliene kol mėgausitės spa teikiamais malonumais burbulų vonioje. Atsipalaiduos kūnas ir siela. Po tokių procedūrų pasijusite kaip naujai gimę.

Pailsėsite karališko dydžio patogioje lovoje. Įsitaisę joje galėsite stebėti savo mėgstamus filmus. Rytiniu kavos ar arbatos puodeliu galėsite pasimėgauti terasoje. Čia taip pat rasite virtuvėlę su visais būtiniausiai prietaisais ilgesnei viešnagei. Savo malonumui galėsite naudotis puikiai veikiančiu Wi-Fi.

Apartamentai yra įsikūrę „Helios city“ pastate, miesto centre, kuriame taip pat yra keletas restoranų kiekvieno skoniui, maisto prekių parduotuvė, grožio salonas, bankas bei vaistinė. Ant namo stogo yra įrengta aptverta žaidimų aikštelė, kurioje yra sūpynės, laipiojimo siena bei krepšinio aikštelė. Už kelių šimtų metrų rasite „Forum Cinemas“ kino teatrą bei „Domino teatrą“. Išvystyta infrastruktūra suteikia galimybę aplankyti Vilniaus centrą, bei senamiestį tiek pėsčiomis, tiek visuomeniniu transportu.

Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa Spa
Person

2 person

Beds

1 beds

Air Condition

Air condition

Wifi

Wifi

Cable T.V.

Cable T.V.

Extent

Papildomi

RATES

Paros kaina - nuo 60€ iki 80€
Pora valandų - nuo 35€ iki 50€
Savaitė nuo - 350€